İnsan Kaynakları

Bilinçli Tüketici Mağazaları olarak grup içerisinde bir aile ortamında çalışmaktayız.

BTM olarak, bu değerler çerçevesinde geleceğe sağlam adımlarla yürüyecek güç ve düşünce birliğinin temellerini atmaktayız. Bu şekilde çalıştığı kurumun geleceği ile kendi yarınlarını bütünleştirebilen ve yaptığı her çalışma ile değer üreten kişilerden oluşan bir aileyiz.

BTM olarak İnsan Kaynakları Yönetimindeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. Bu vesileyle İnsan Kaynakları yönetiminde aşağıdaki ilkeler doğrultusunda hareket etmekteyiz.


Uyum ve Gelişim

Vizyonumuzu, misyonumuzu ve ilkelerimizi uygulayabilecek; kendini, takımını ve şirketini geliştirecek; teknolojideki gelişmeleri takip eden, uygulayan, eğitimli ve profesyonel insanları BTM ailesine dahil etmek.

Dinamizm

Mağazalarımızın, stratejik plan ve hedefleri doğrultusunda organizasyon yapılarını dinamik tutmalarını ve değişimlere hazır olmalarını sağlamak.

Maksimum Performans

İnsan Kaynaklarının en etkili ve verimli biçimde kullanılması ve yönetim gücünün belirlenen hedefler doğrultusunda yönlendirilmesi amacıyla gerekli çalışmaları yapmak ve geliştirmek.

Çalışanlarımızın Bugünü

Çalışanlarımıza çağdaş, rahat ve güvenli iş ortamı sunmak.

Çalışanlarımızın Yarını

Çalışanlarımıza kariyer geliştirme fırsatları sunmak.

Bireysel Gelişim

Bireysel gelişimin iş gelişimine doğrudan yansıyacağı inancıyla çalışanlarımıza sürekli öğrenebileceği, deneyebileceği ve gelişebileceği çalışma ortamını sağlamak.

Ayşe ER
İK Yöneticisi

BİZİMLE ÇALIŞMAK İSTER MİSİNİZ?

© 2018 BTM Bilinçli Tüketici Mağazaları