Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Hakkında
Bilinçli Tüketici Mağazaları olarak 2005 yılından itibaren tekstil alanında faaliyet göstermekteyiz. Firmamız her geçen gün kendini geliştirerek şube sayısını 47’ye kadar yükseltmiştir.

Şubemiz olmayan bölgelerdeki müşterilerimize, kalite ile ucuzluğun birleştiği ürünlerimizi ulaştırmak amacıyla btmmoda.com adresi üzerinden e-ticaret imkanı sunuyoruz.

Misyon & Vizyon

Firma olarak sürekli kendimizi geliştirerek giyim alanında modern ve yenilikçi, sürekli değişen trendlere uyumlu ve üretkenliği ile alışveriş dünyasında kaliteli ürünleri uygun fiyatlara siz değerli müşterilerimize sunmak başlıca amacımızdır.

Bu ilkeler doğrultusunda giyim sektörü alanında, hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyetinde iz bırakmayı hedefliyoruz.

Değerlerimiz

BTM ailesi olarak her konuda önce insan ilkesiyle hareket etmekteyiz. İnsan Kaynakları açısından bakıldığında, ortak kurumsal değerleri temel alan genel yönetim ilkeleri; öncülük, saygınlık, kalite, esneklik, üretme ve yetkilendirme kavramları çerçevesinde bütünleşmektedir. BTM değerlerimiz ve genel yönetim ilkelerimiz, aynı zamanda İnsan Kaynakları uygulamalarının da özünü oluşturmaktadır.

İnsan Kaynakları

Bilinçli Tüketici Mağazaları olarak grup içerisinde bir aile ortamında çalışmaktayız.

BTM olarak, bu değerler çerçevesinde geleceğe sağlam adımlarla yürüyecek güç ve düşünce birliğinin temellerini atmaktayız. Bu şekilde çalıştığı kurumun geleceği ile kendi yarınlarını bütünleştirebilen ve yaptığı her çalışma ile değer üreten kişilerden oluşan bir aileyiz.

BTM olarak İnsan Kaynakları Yönetimindeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. İnsan Kaynakları yönetimi ilkelerimiz için insan kaynakları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

Organizasyon Şeması

Yönetim Kurulu Başkanı
Genel Müdür
Tekstil Tedarik Grup Yöneticisi
Ayakkabı Tedarik Yöneticisi
İnsan Kaynakları Yöneticisi
Lojistik ve Depo Yöneticisi
Pazarlama Yöneticisi
İş Geliştirme ve Emlak Kiralama Yöneticisi
Muhasebe Yöneticisi
Bilgi İşlem Yöneticisi
E-Ticaret Yöneticisi
Dijital Pazarlama ve Sosyal Medya Sorumlusu
Koordinatörler