Hakkımızda

BİLİNÇLİ TÜKETİCİ MAĞAZALARI

Biz Kimiz?

Firmamız Hakkında
Bilinçli Tüketici Mağazaları olarak 2005 yılından itibaren tekstil alanında faaliyet göstermekteyiz. Bay, bayan ve çocuk giyimin yanı sıra ayakkabı ve aksesuar alanlarında da reyon gruplarını çeşitlendiren firmamız her geçen gün kendini geliştirerek 2017 yılı itibariyle Türkiye genelinde 48 şube sayısına ulaşmıştır.

Şubemiz olmayan bölgelerdeki müşterilerimize ise, kalite ile ucuzluğun birleştiği ürünlerimizi ulaştırmak amacıyla btmmoda.com adresi üzerinden e-ticaret imkanı sunuyoruz.

Amacımız

Firma olarak sürekli kendimizi geliştirerek giyim alanında modern ve yenilikçi, sürekli değişen trendlere uyumlu ürünleri uygun fiyatlarla tüketiciye sunmak başlıca amacımızdır.

Modayı ve trendleri takip etmenin ağır bedelleri olmaması gerektiğine inanıyor, bu düşünceyle toplumun her kesimini ve yaş grubunu kapsayan bir portföyle ekonomik alışveriş imkanı sunuyoruz.

Tüketiciyi alışveriş yönelimlerinde bilinçlendirme gayretinde bulunan Bilinçli Tüketici Mağazaları olarak; bu ilkeler doğrultusunda ürün çeşitliliği, hizmet kalitesi ve satış sonrası müşteri memnuniyetinde de iz bırakmayı hedefliyoruz.

Değerlerimiz

BTM ailesi olarak her konuda “önce insan” ilkesiyle hareket etmekteyiz. İnsan Kaynakları açısından bakıldığında; ortak kurumsal değerleri temel alan genel yönetim ilkeleri; öncülük, saygınlık, kalite, esneklik, üretme ve yetkilendirme kavramları çerçevesinde bütünleşmektedir.

Değerlerimiz ve genel yönetim ilkelerimiz, aynı zamanda İnsan Kaynakları uygulamalarının da özünü oluşturmaktadır.

İnsan Kaynakları

Bilinçli Tüketici Mağazaları olarak grup içerisinde bir aile ortamında çalışmaktayız. İşe alım, pozisyon entegrasyonu ve adaptasyon süreçlerinde kişilerin bireysel kabiliyet ve potansiyellerinin göz önünde bulundurulması ve motive edilmesi; bu aile ortamını oluşturmakta ve sürekliliğini sağlamakta en önemli faktördür.

 

BTM olarak, bu değerler çerçevesinde geleceğe sağlam adımlarla yürüyecek güç ve düşünce birliğinin temellerini atmaktayız. Bu şekilde çalıştığı kurumun geleceği ile kendi yarınlarını bütünleştirebilen ve yaptığı her çalışma ile değer üreten kişilerden oluşan bir aileyiz.

BTM olarak İnsan Kaynakları Yönetimindeki gelişmeleri yakından takip etmekteyiz. “Gelişimi” çok boyutlu sağlayabilmek ve en önemlisi istikrarla sürdürebilmek adına kurum içi eğitim ve toplantılardan faydalanmaktayız. İnsan Kaynakları yönetimi ilkelerimiz için insan kaynakları sayfamızı inceleyebilirsiniz.

© 2018 BTM Bilinçli Tüketici Mağazaları