Genel Müdürün Mesajı

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

Değerli İş Ortaklarımız,

Bilinçli Tüketici Mağazaları olarak 2005 yılında başlayan yolculuğumuza; 2017 yılı Eylül ayı itibari ile 48 mağazamız ve e-ticaret sitemiz olan btmmoda.com aracılığı ile müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunarak devam etmekteyiz. 10 yılı aşkın süredir yenilikçi hizmet anlayışıyla giyim ve ayakkabı sektöründe kendimizi geliştirerek büyümenin ve hedeflerimize bir bir ulaşıyor olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Şirket olarak amacımız günümüz teknoloji hızına paralel gelişen tekstil pazarını iyi sentezleyip; modayı uygun fiyatlarla müşterilerimize ulaştırmaktır. Trendleri takip etmenin ve güncel olana ulaşmanın büyük bedelleri olmaması gerektiğine inanıyor ve tüketiciyi alışveriş eğilimlerinde bilinçlendirmeye çalışıyoruz. Hizmetlerimizi daha fazla müşteriye sunmak için mağaza sayımızı artırmayı amaçlıyoruz.

Bunu yaparken iş istihdamımızı arttırıyor ve çoğalırken bu büyük ailenin yarınları için de heyecan duyuyoruz.

Her zaman insan merkezli olarak çalışan firmamızın kurumsal değerleri; öncülük, saygınlık, kalite, esneklik, üretme ve yetkilendirme kavramları çerçevesinde bütünleşmektedir.

BTM olarak çalışma arkadaşlarımız ve iş ortaklarımız ile birlikte amaç ve hedeflerimizi gerçekleştireceğimize inanıyor ve bu doğrultuda elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımla…

Süleyman YILMAZ
Bilinçli Tüketici Mağazaları Genel Müdürü

© 2018 BTM Bilinçli Tüketici Mağazaları