Genel Müdürün Mesajı

Genel Müdürün Mesajı

Saygıdeğer Müşterilerimiz,

Değerli İş Ortaklarımız,

Kıymetli Çalışanlarımız, 

Bilinçli Tüketici Mağazaları olarak 9 yılı aşkın süredir yenilikçi hizmet anlayışıyla giyim ve ayakkabı sektöründe kendimizi geliştirerek büyümenin ve hedeflerimize bir bir ulaşıyor olmanın mutluluğunu yaşamaktayız.

Bilinçli Tüketici Mağazaları olarak 2005 yılında başlayan yolculuğumuza; 2014 yılı Haziran ayında 28 mağazamız ve e-ticaret sitemiz aracılığı ile müşterilerimize uygun fiyatlı ve kaliteli ürünleri sunarak devam etmekteyiz.

Firmamızın organizasyon şeması; Yönetim Kurulu Başkanı, Genel Müdür, Tekstil Tedarik Grubu, Ayakkabı Tedarik Grubu, İnsan Kaynakları, Lojistik ve Depo, Pazarlama, İş Geliştirme ve Emlak Kiralama, Muhasebe, Bilgi İşlem, E-Ticaret, Dijital Pazarlama & Sosyal Medya ve Mağazalardan Sorumlu Koordinatörlerden oluşmaktadır. Firmamız bünyesinde toplam 254 kişi çalışmaktadır.

Şirket olarak amacımız tekstil pazarını iyi sentezleyip kaliteli ve uygun fiyatlı ürünleri müşterilerimize ulaştırmaktır. Hizmetlerimizi daha fazla müşteriye sunmak için mağaza sayımızı artırmayı amaçlıyoruz. Bununla birlikte büyük çapta iş istihdamı sağlamayı hedefliyoruz. Perakende satışlarımızın yanında ülkemiz genelinde toptan satışlarımız devam ederken yurt dışına da ürün ihracatına başlamış bulunmaktayız.

Her geçen gün büyümeye devam eden firmamıza ait; İstanbul’da 22, Adana’da 1, Edirne’de 1, Kocaeli’nde 4 ve Avusturya’da 1 şubemiz bulunmaktadır.

BTM olarak, Türkiye genelinde 81 ilde 300 ayrı noktada mağaza zincirleri kurmayı hedefliyoruz. 2014 yılı hedefimiz 35 mağaza olarak belirlenmiştir.

Her zaman insan merkezli olarak çalışan firmamızın kurumsal değerleri; öncülük, saygınlık, kalite, esneklik, üretme ve yetkilendirme kavramları çerçevesinde bütünleşmektedir.

BTM olarak çalışma arkadaşlarımız ve iş ortaklarımız ile birlikte amaç ve hedeflerimizi gerçekleştireceğimize inanıyor ve bu doğrultuda elimizden gelenin en iyisini yapmaya gayret ediyoruz.

Sevgi ve saygılarımla…

Süleyman YILMAZ
Bilinçli Tüketici Mağazaları Genel Müdürü